Serwis i cennik

„Kawa – ulubiony napój cywilizowanego świata”
T. Jefferson

serwis bosch wrocław naprawa ekspresów do kawy wrocław

Nasi fachowcy doskonale wiedzą, ile prawdy kryje się w tych słowach. Niestety nic nie trwa wiecznie – podobnie jest w przypadku ekspresów. Z pozoru niezawodny sprzęt potrafi zrobić nam psikusa i przestać działać w najmniej oczekiwanym momencie.

Po to jednak działają na rynku tacy profesjonaliści jak my. Niestraszny jest nam kamień, zepsuta grzałka, niedziałająca pompka czy zapowietrzony ekspres… Naprawiamy, bo sprawny ekspres parzy lepszą kawę! Zapoznaj się z naszym poradnikiem, w którym podpowiadamy, jak dbać o ekspres ciśnieniowy.

Nasi serwisanci mają energię do napraw… dzięki piciu porannej kawy!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jeśli Twój ekspres do kawy wymaga rzetelnej naprawy, zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy – oddzwonimy!

Na życzenie klientów przyjeżdżamy po sprzęt. Koszt naprawy to 100 zł/ h (szczegóły uzgadniamy indywidualnie).

Stawiamy diagnozę

Jako fachowcy, przed przystąpieniem do działania, badamy problem. Jeśli potrafimy rozpoznać usterkę ekspresu bez konieczności rozbierania sprzętu, przedstawiamy naszym klientom wstępną wycenę. Dla klientów, którzy oddadzą ekspres w nasze ręce, diagnoza jest bezpłatna.

Jeśli klient nie zdecyduje się na naprawę w naszym serwisie, diagnoza sprzętu kosztuje 80 zł brutto. Możliwy odbiór osobisty lub po uzgodnieniu ceny odwozimy sprzęt z powrotem do klienta.

Zanim zabierzemy się do pracy zadzwonimy do Ciebie i poinformujemy o kosztach serwisu!

Zlecenie naprawy

Każdy klient zlecający nam serwis ekspresu ciśnieniowego otrzymuje dokument poświadczający przyjęcia sprzętu do naprawy. Działamy nie tylko solidnie, ale także dokładamy wszelkich starań, by zapewnić klientom jak najkrótszy czas oczekiwania na wykonanie usługi.

Ze względu na dostępność części standardowa naprawa trwa 2-3 dni. Jeśli jakaś część wymaga zamówienia, termin realizacji konsultujemy z klientem.

Po wykonanym serwisie odwozimy sprzęt na terenie Wrocławia i okolic do 50 km!

Naprawa, czyszczenie, odkamienianie – zapomnij o usterkach.
Twoja kawa – nasza sprawa!