Naprawa ekspresów

Mamy ciśnienie… na dobrą kawę!

naprawa ekspresów wrocław serwis ekspresów ciśnieniowych wrocław

Jesteśmy po to, byś zawsze mógł cieszyć się smakiem ulubionej kawy z ekspresu ciśnieniowego.

Ekspresowi eksperci

Naukowcy zbadali, że najlepszym momentem na wypicie kawy jest czas między 9:30-11:30. Udowodnili też, że przerwa na kawę pozwala redukować stres wśród pracowników i mobilizować do działania w ciągu dnia. Kawa to prawdziwy zastrzyk energii!

Nieważne zatem, czy pracujesz w banku, szkole, salonie samochodowym, czy parzysz kawę w domowym zaciszu… każdemu należy się porządna mała czarna na początek dnia!
Dzięki 9-letniemu doświadczeniu w branży napraw AGD, nasi serwisanci wiedzą, jak sprawić, by Twój ekspres działał bez usterek, serwując codziennie idealną, pobudzającą kawę.

Jeśli więc Twój ekspres nie działa prawidłowo, oddaj go w nasze fachowe ręce. Naprawimy go szybko i rzetelnie. Jonatan Kostas, wrocławski serwis ekspresów – zadzwoń, by znów cieszyć się bogatym i głębokim smakiem kawy!

Dla naszych wykwalifikowanych serwisantów nie ma rzeczy niemożliwych. My stawiamy na nogi uszkodzone ekspresy, by one stawiały Ciebie na nogi smakiem kawy!

Oferujemy naprawy pogwarancyjne ekspresów ciśnieniowych firm:

boshlogosiemenslogoserwis ekspresów do kawy wrocław serwis ekspresów wrocław

Dbamy o klienta

Każdy ekspres to dla nas inna historia. Dlatego od konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i jego problemu.

Stawiamy na jakość

Szczegółowo i rzetelnie rozpatrujemy każdą naprawę ekspresu ciśnieniowego. We wrocławskim serwisie ekspresów do kawy używamy oryginalnych części. Nie działamy schematycznie, dzięki czemu możemy pochwalić się wysoką jakością obsługi.

Jesteśmy elastyczni

Wiemy, że każda awaria jest inna. Dlatego cenniki napraw ustalamy indywidualnie z klientami. Zapłatę za wykonaną usługę przyjmujemy w formie gotówki lub przelewu. Na Twoje życzenie wystawimy fakturę VAT.

Działamy ekspresowo

Nagła usterka wymaga szybkiej reakcji. Dlatego solidnie stawiamy diagnozę zepsutym ekspresom, by móc jak najszybciej przystąpić do ich naprawy. Ekspresy ciśnieniowy firm BOSCH, SIEMENS i SAECO w naszym serwisie otrzymają drugie życie! Do wykonanych przez nas napraw dorzucamy 3 miesiące gwarancji!

Czy warto kupić tani ekspres z marketu? A może lepiej zainwestować w sprzęt renomowanej firmy? Jak dbać o ekspres? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym poradniku.

Naprawa ekspresów do kawy, Wrocław
Ceny ustalane indywidualnie